Hadise Amsterdam’da fırtınalar estirdi! İddialı pozlarına beğeni yağdı

Şarkıcı Hadise Açıkgöz ile iş insanı Mehmet Dinçerler, yaklaşık bir yıl aşk yaşadıktan sonra Mart 2022’de nişanlanmış, iki ay sonra da Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen sade bir törenle hayatlarını birleştirmişti. Sessiz sedasız nikâh masasına oturan ikilinin mutluluğu uzun soluklu olmamıştı. Ayrılık kararı ile günlerce konuşulan ünlü çift, beş ay süren evliliklerini 1 Ekim 2022’de tek celsede bitirmişti.

Hadise, yaz sezonunu geçtiğimiz günlerde açmıştı. Sevilen isim, deniz kenarında çekilen bikinili pozlarını peş peşe paylaşmıştı. Güzel şarkıcı, gönderisine dünyaca ünlü meslektaşı Cher’in 1996’da verdiği bir röportajda kullandığı, bir efsane haline gelen “Anne, zengin adam benim!” cümlesini yazmıştı. Ünlü ismin bikinili pozlarına sevenlerinden beğeni yağmıştı.

JÜRİ OLDUĞUNU AÇIKLADI

Başarılı şarkıcı geçtiğimiz günlerde, Belçika’nın ses yarışmasında jüri olduğunu duyurmuştu. Hadise sosyal medya hesabından müjdeli haberi şu ifadelerle açıklamıştı: Ve uzun zamandır içimde yaşadığım heyecanımı sizinle paylaşmaktan gurur duyuyorum! Yıllar önce yarışmacı olarak yarıştığım kanalda şimdi jürilik yapıyorum!

DANSI OLAY OLDU

Her konseri ve her performansı olay şarkıcı, sosyal medya pozları kadar sahnedeki hareketleriyle de adından söz ettirmeyi başarıyor. Ünlü isim geçtiğimiz akşam Amsterdam’da verdiği konserindeki dans gösterisiyle göz kamaştırdı.

KOMBİNİ ÇOK BEĞENİLDİ

Konserinden çekildiği pozlarını 14.7 milyon takipçisinin olduğu Instagram hesabından ‘Amsterdam’ notuyla yayınlayan Hadise’ye, 157 binin üzerinde beğeni ve 500’e yakın övgü dolu yorum geldi.

“KRALİÇE”

Güzel şarkıcının paylaşımlarına sevenlerinden: ‘Queen’, ‘Sen kraliçesin’, ‘Amsterdam’dan bir Hadise geçti’, ‘Her insanın ölmeden önce mutlaka gitmesi gereken konser’, ‘Harika görünüyorsun’ gibi yorumlar geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x