Sadettin Saran ile adı aşk dedikodularına karışmıştı! Bade İşçil’den yanıt geldi

Bade İşçil, önceki gün Bebek’te yaptığı yürüyüş sırasında görüntülenmişti. “Yazın herhalde kemik olarak devam edeceğim hayata” diyen oyuncu, yeni aşk sinyali vermişti.

Kalbinin dolu olduğunu söyleyen 40 yaşındaki İşçil, henüz tanışma aşamasında olduklarını belirtmişti.

“DAHA YENİ TANIYORUM”

“Yok bir şey ya. Kriterlerime bakıyorum. Kendi kendime gelin güvey oluyorum” diyen ünlü isim, sözlerine şöyle devam etmişti:

Daha bir yemeğe çıkalım görüşelim de. Değerlendirmedeyim. Aramız da kalsın şimdilik. Daha açılamadım. Ben daha yeni tanıyorum. Tanıdıkça olursa görürsünüz. Gideceğim teklif edeceğim gözetiyorum şu an.

SADETTİN SARAN İLE AŞK İDDİASI!

Bu açıklamalarının ardından iş insanı Sadettin Saran ile aşk yaşadığı iddia edilen Bade İşçil, “Sadettin Saran ile sevgili misiniz?” sorusu karşısında konuya son noktayı koyarak; şu açıklamayı yapmıştı:

Ben öyle bir şey demedim. Herkes kendi kendine gelin güvey oluyor. Platonik aşk devam ediyor.

‘SADETTİN SARAN’IN İSMİNİ DUYMUŞTUM’

Bade İşcil önceki gün yine Bebek’de yürüyüş yaparken görüntülendi. Sıcak havadan dert yanan oyuncu bir ara deniz kenarına doğru gidip yüzünü suyla yıkadı.

Sadettin Saran ile aşk yaşadığı iddia edilen İşçil “Öyle haberler çıkmış, zaten gerekli açıklamayı da yaptım, Sadettin Saran’ı da Fenerbahçe başkanı olma durumu vardı oradan ismini duymuştum, tanışmışlığımız vardır herhalde, bilemedim, arkadaşlar yanımda illaki birinin olmasına gerek yok, ben kendim de mutluyum, adı konmuş hiçbir şey yok, gerçekten söylerim olduğunda, tık yok şu an.” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x