Hasan Can Kaya- Cem Yılmaz atışmasında Şahan Gökbakar’dan sürpriz destek

Komedyen Cem Yılmaz, ‘CMXXIV’ adlı kapalı gişe stand up gösterisinde, “Konuşanlar” programı ve komedyen Hasan Can Kaya’yı tiye aldı.

Seyircilerin Yılmaz’a “Gebze’den geldik” ifadelerini kullanması üzerine Yılmaz, “Hasan Can Kaya’nın gösterileri ertelendi” dedi. Ardından, Hasan Can Kaya’nın küfürlü konuşmasına değinen Yılmaz, Kaya’ya göndermede bulundu.

HASAN CAN KAYA’DAN YANIT GELDİ

Muhabir Online’ın haberine göre, Hasan Can Kaya, konuya ilişkin kendisine yöneltilen soruya yanıt verirken, Yılmaz’ın kendisi hakkında kullandığı ifadeleri izlediğini belirtti.

Kaya, “Çocuklar izlettiler. Kısa bir sakatlık geçirdim, çok küçük bir sakatlık. Oyuna benim yerime veteran komedyenler liginden Cem Yılmaz girmiş. İzledim ama olmamış yani meseleyi yanlış anlamış. Yapamamış” ifadelerini kullandı.

Kaya sözlerine, “Yine de çabasını olumlu buldum. Çalışmalarını taktir ettim. Çalışmalarının devamını diliyorum, seyircinin en çok izlediği işleri onun da izlemesini taktir ettim” diye devam etti.

YILMAZ’DAN G.O.R.A PAYLAŞIMI

Hasan Can Kaya’nın “veteran komedyen” açıklamasından Cem Yılmaz bu sefer de “G.O.R.A.” filminden bir sahne paylaştı.

Twitter (X) hesabından, yıllar önce canlandırdığı “Komutan Logar” karakterini paylaşıp hiçbir not düşmeyen Yılmaz’ın Hasan Can Kaya’ya gönderme yaptığı düşünüldü.

Cem Yılmaz’ın gösterisindeki Hasan Can Kaya göndermesinden sonra ikili arasındaki atışmaya Şahan Gökbakar da dahil oldu.

Gökbakar’ın sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafta Hasan Can Kaya’nın sunduğu Konuşanlar programını izlediği görüldü. Gökbakar paylaşımına, “1 saat müsade edin, biraz gülüp geliyorum” notunu düşerek Kaya’yı etiketledi.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x